Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szeretnék venni egy ékszer...

Szeretnék venni egy ékszer teknőst de sehol nem találok! Kecskeméten szeretném meg venni, írjon aki tud egy olcsóbb helyet vagy ördögbe fogadást?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 09:29
 1/6 anonim válasza:
49%
Hát figyelj én Gyöngyösön tudok csak neked ajánlani de ha nagyon biztosra akarsz menni akkor az Budapest!!!
2013. febr. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Akvarisztikába menj be!!!

Vagy interneten nézz utána az akvarisztikáknak!!

2013. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha bármilyen egyszerű kereskedésbe is mész be, biztos tudnak neked hozatni.
2013. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. febr. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
helló én Kecskeméti vagyok és ahogy tapasztaltam szinte az összes állatkereskedésben van ékszerteknős átlagban a felhozatal vörös illetve sárga fülű ékszerteknős,meg lágyhéjú teknősből áll. Én anno 8 éve vettem az enyémet az alföldibe lévő állatkereskedésben 3000 forintért.
2013. febr. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat és meg nézem az alföldibe! :-)
2013. febr. 25. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!