Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Karácsonyra kaptam egy leopárd...

Karácsonyra kaptam egy leopárdgekkót azt mondta akitől kaptam hogy a tenyésztő szerint a 60x30x30 as terráriumomba még elférne ehyállat. Mien gekkót/gyíkot ajánlotok az enyém mellé vagy elfér e egyáltalán még1?

Figyelt kérdés

Gekkó

Leopárdgekkó

Hűllő

Gyík

Társállat



2013. márc. 4. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy, hogy jönne ki más állattal, de szerintem, nem érdemes próbálkozni, vegyél mellé még egy leopárdgekkót.
2013. márc. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mekkora a gekkó?

Amúgy nem nagyon ajánlom más fajt Főleg nem agámát!!!

Elférhet mellette simán mert az két állatnak nagyon kényelmes.

A terrárium hátterezve van?

Amúgy max csak Gekkót ajánlanék abból is csak két fajt Vagy egy lepárdgekkót vagy egy arany gekkót de ez még válaszaidtól függhet.

Viszont arra nagyon figyelj h ne legyen túl nagy a méretkülönbség mert az verekedéshez később akár a kisebb állat pusztulásához vezethet.

2013. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én más fajt nem tennék mellé, de még egy leopárdgekkó elférne. Arra figyelj, hogy lehetőleg ne két hím legyen. Jobb a békesség.
2013. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Gekkó még nem kifejlett nőstény

Terrárium nincs hátterezve (de ez megoldható)

Sokat segízettetwk de azért még várok

2013. márc. 5. 16:02
 5/6 anonim válasza:
Szia. Szerintem más állatot ne tegyél mellé (ez olyan lenne mintha egy nyulat meg egy törpehörcsögöt tartanál egy ketrecben) Két hím ne legyen. Ott biztos verekedés lenne, és az egyik meghalna. Egy hím egy nőstény nem teljesen jó, de oké. Tavasszal amikor kezdődik a párzás halálra szekálná a hím a nőstényt. Úgy szokták, hogy több nőstény és egy hím, mert akkor kialakul egy rangsor és nem lesz bonyodalom. Még kettő gekkó is elférhet mellette (de akkor egy hím + egy nőstény legyen az a kettő). Remélem tudtam segíteni és privát üziben írd le, hogy mire jutottál.:D !!
2013. márc. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nem kell több komment döntöttem még 1hím és egy nőstény
2013. márc. 9. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!