Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy bébiteknősnek meddig kell...

Egy bébiteknősnek meddig kell vizet tölteni az akváriumába?

Figyelt kérdés
Minden tanács jól jön!:)
2009. szept. 15. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia nekem is van egy teknősöm az enyém sárga fülű...Én anyit öntök neki hogy tudjon úszni úgy hogy ne érjen le a lába és mivel én nem napozót vettem neki hanem kavicsokkal van kirakva neki a napozója ezért én úgy rakosgatom mindig a köveket hogy legyen olyan hely ahol félig a vízben és félig kint legyen...

És egy kérdés!:)

Te hány naponta adsz neki ennivalót?és mit,mennyit..Kb?

2009. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is sárgafülű ékszertekim van én naponta 2szer de nem mindig eszi meg!Attol függ hogy a kaja mekkora ha nagy akkor szétkell törjed neki(pl.szívmix)de ha bolharákot adsz neki akkor elsőnek nézd meg megeszi-e ha megeszi akkor adhatsz neki még kb.3mat vagy kevesebbet!DE bébitekiről beszélünk! :):):):):)hA VAN MÉG KÉRDÉSED NYUGODTAN kérdezz! :):):)
2009. szept. 15. 20:25
 3/6 A kérdező kommentje:
És köszy !:)
2009. szept. 15. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
2009. szept. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszike!!!=)
2009. szept. 17. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
2009. szept. 22. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!