Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Már sokszor hagytam a teknősöm...

Már sokszor hagytam a teknősömet hogy szaladgáljon a padlón, de?

Figyelt kérdés
Szeretném ha úgy mászkálhatna a szobában a padlón,hogy közben nem akar bemenni minden egyes bútor alá,de ezt elég nehéz megakadályozni...Talán fél vmitől,úgy látom hogy sokszor egy menedéket keres??

2013. ápr. 4. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért baj ha bemegy alá, nekünk is bemegy a fotel, kanapé alá, kisszekrény mögé, alszik ott 15-20 percet, aztán kijön, és csavarog tovább :)
2013. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
miénk is mindig bemászik. szerintem alvós helyet keres, ha esetleg elfáradna :)
2013. ápr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem,én csak attól félek h nem jön ki és nem tudom majd kiszedni onnan...Amúgy Köszönöm!!
2013. ápr. 5. 14:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Kerítsd el olyan helyre a lakásban, ahol nincs ilyen. Nálunk pl. az előszoba folyosón vannak elkerítve, a fürdőszoba ajtaja pedig bezárva, és elég nagy helyük van sétálni. Így elvannak 20 percet, majd elengedem őket és kb. még negyed órát ezután sétálnak a lakásban.


Az enyémek már nem mászkálnak bútorok alá (két 15 és egy 8 éves).

2013. ápr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekünk az előszoba nem túl nagy,de ezen majd még gondolkozom!!

Az én teknősöm még csak 3 éves,és még eléggé fürge :D

Köszi!

2013. ápr. 6. 09:10
 6/6 problem3girl válasza:
100%

az én 2 teknőckém is szokott szaladgálni :) És természetesen nekem is minden kis zugba be bujkálnak.

De én építettem nekik egy kis helyet ami be is van kerítve és el is lehet benne bújni. ;) Amúgy meg nem félnek csak szeretik a kis helyeket ahol el lehet bújni. :) most is elbújtak a futópad mögé egymás hegyén hátán :D

2013. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!