Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért büdös a sárgafülű...

Miért büdös a sárgafülű ékszerteknős?

Figyelt kérdés
Vettem egy teknőst, a víz 28 fokos, naponta etetem ,mivel még csak pár hónaposak, kb 80l vízben vannak benne, a víz nem büdös, mert most lett cserélve, és a teknősök is egészségesek, de akkor is olyan büdös, és bejövök a szobámba egyből érezni, mit lehet vele csinálni??

2013. ápr. 8. 20:01
 1/6 anonim válasza:
Amikor tisztítod őket most meg a páncéljukat is. Közben szellőztess mert lehet, hogy az eddigi szagot érzed.
2013. ápr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
És a kajaától
2013. ápr. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hány naponta kell a tekiket tisztítani? és az akváriumot?
2013. ápr. 8. 20:23
 4/6 anonim ***** válasza:
A teknős nem büdös, a vize büdös. Azért büdös, mert lebomlika vízben az ürülék. Megoldás: vegyél bele egy szűrőt. 80 liter vízhez akkora szűrőt vegyél, ami 3szor annyi vizet megszűr( a teknősök sokat koszolnak). A másik oka pedig az, hogy a 28 fok nagyon meleg, és a melegben minden szag intenzívebb. Kicsi teknősnek 23-25 fokos víz kell. Ha nagyon meleg a vized a levegőhöz képest, a teknős könnyen megfázik.
2013. ápr. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is túl meleg a víz, gyorsan poshad, és külön tálban etesd őket, akkor nem rohad a kajamaradék a vízben.
2013. ápr. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a vizük büdös. én a helyedben 2 hetente tisztítanám és egy szűrőt beszereznék. [link]
2013. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!