Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Elfér-e 3 ékszerteknős egy...

Elfér-e 3 ékszerteknős egy ekkora akváriumban?

Figyelt kérdés
Kb. 21 literes az akvárium, a méretei: 40X23X23 cm. Eddig 2-en vannak benne, 2 sárgafülű ékszerteknős. 4 és 5 cm hosszú páncéljuk van és most szeretnék melléjük még betenni egy királyteknőst, ami kb. 1 hónapos. Arra lennék kiváncsi, hogy ez a két faj mennyire tartható együtt, ha elférnek akkor meddig tarthatók együtt egy ekkora akváriumban? Előre is köszönöm a válaszokat.

2013. ápr. 13. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Most még elférnek benne, de vedd figyelembe, hogy pár év múlva mindegyik kb. 25 centisre fog nőni, tehát értelemszerűen kell majd venni nekik egy nagy akváriumot.

2013. ápr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze, értelemszerűen idővel nagyobbat veszek majd nekik, csak azt nem tudtam/tudom, hogy jelenleg megfelel-e és meddig felel meg ez a méretű akvárium a teknősök. Köszönöm a választ.
2013. ápr. 13. 17:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, én kicsit kicsinek találom, legalább egy 60x40x40es kéne. A két faj jól megvan egymással.
2013. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet őket együtt tartani, de ekkora terrárium már kettőnek is kicsi. azzal számolj, hogy felnőtt korukban már 300 liter víz kell nekik.
2013. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az akvárium már a kettőnek is kicsi,ha beleszámolod hogy kell vízmelegítő, vízszűrő, napozó és még úszóhely is maradjon.
2013. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a válaszokat
2013. ápr. 16. 23:03
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is kicsi ez már kettőnek is...minek még egy teknős ha ezeknek se biztosítasz megfelelő méretű élőhelyet?
2013. ápr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!