Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem mozdul, nem mozog a...

Nem mozdul, nem mozog a teknősöm! Mi baja lehet? Se gítsetek!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A vizi ékszerteknősöm már 9-10 éves, és a mai nap az akváriumban láttam, hogy hassal felfelé lebeg! Azt hittem hogy meghalt,de kivettem és a nyakát mozgatja csak, de azt is csak előre hátra, semmire nem reagál a végtagjai és az egész teste mozdulatlan!! Mit tegyek???
2013. ápr. 29. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Állatorvos :S Annyira nem értek hozzá de nem lehet hogy már túl idős?
2013. ápr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem túl jó jel, állatdoki sos!!!
2013. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bruce_Wayne válasza:
én sem igazán értek hozzá de úgy tudom a teknősök egész sokáig élnek. Nem túl hideg a víz hőmérséklete? Ha nem tévedek hidegvérű jószág és nem képes szabályozni a testhőmérsékletét,de gondolom van valami melegítő alkalmatosság, lámpa vagy ilyesmi ha már régóta nálad van.
2013. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ajj ugy sajnálom, már felhivtam az állatorvost, mondták hogy nemtudnak vele mit csinálni sajnos, probáljam meg hogy felhigitok szőlőcukrot (energia) és azt teszem a szájába, de ahogy belerakom ki is köpi. Egyébként pedig lámpával melegitem a testét.
2013. ápr. 29. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:

szájsebe is lehet de lehet h bélgyulladás

ha a doki se tud vele mit kezdeni el fog pusztulni :(

2013. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!