Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hámlika teknősöm, a növéstől...

Hámlika teknősöm, a növéstől van? (sárgafülü ékszerteki, lenn több. )

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Húsvétra kaptam egy sárgafülü ékszerteknőst,azt mondák a boltba,hogy még nincs egy éves, nagyon sokat eszik de azért próbálom csak este etetni ahogyan a boltba mondták de nagyon falánk és állandóan kapar( a kövek közt matat maradék után) ilyenkor adok neki szárított bolharákot de nem sokat este pedig ilyen szív mixet, ma először pedig egy nagyon kicsit darab salátát is adtam neki de annyira nem jött be neki. Szóval azt olvastam,hogy lehet azért mert nő és ilyenkor normális hogy hámlik és tényleg látványosan megnőtt,tényleg lehet,hogy ezért hámlik vagy v mi betegség is lehet? A másik kérdésem pedig,hogy azt is olvastam hogy ilyenkor elkaphatnak különféle bőrbetegségeket. Ezeket hogyan lehet megelőzni? (heti 1-2x takarítom).

Bocsánat nem akartam regényt írni csak aggódom a kis kedvenckémért. :/


2013. ápr. 14. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia,


látogasd meg ezt a fórumot, nagyon sokat segít:

www.teknosforum.com


Sok sikert!

2013. ápr. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. Ez a növéstől van :-)

Viszont szerintem az nem jó, hogy ha kapar mindig kap enni, mert így később nagyon fel fog tudni téged idegesíteni a csörgéssel :-). Tapasztalatból mondom :-)

2013. ápr. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2013. ápr. 17. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!