Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Heló! Lenne egy olyan kérdésem...

Heló! Lenne egy olyan kérdésem hogy van egy mocsári teknősöm nem rég kaptam és hogy egy teknős elvan egy 84x41/5cm helyen elvan egy mocsári teknős?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
Heló!
2013. ápr. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitől kaptad? A mocsári teknős védett állat, tilos a tartása, hacsak nincs engedélyed!
2013. ápr. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vidd el a naplás-tóba. Szerezz helyette egy pézsma teknőst, annak elég a hely.
2013. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hatósági engedély nélkül a mocsári teknős tartása tiltott és büntetendő! védett teknősfajról beszélünk, egészen pontosan Magyarországon védett a többi országban nem tudom védett e...
2013. ápr. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Márhofer Dániel válasza:
már hogy lenne elég te
2013. ápr. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Magyarországon védett faj, tilos az otthoni tartása! Engedd szabadon egy mocsaras, tavas vidéken. A hely pedig nem elegendő neki, mert 1.: eléggé nagyra nőnek, 2.: a természetes élőhelyüknél egy egész lakás is kisebb, nem érezné jól magát, könnyen depressziós lehet, és hamar elpusztul. Nem is értem hogy lehet ilyen állatot ajándékba adni. Engedd el.
2013. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!