Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen nyílméreg békák valók...

Milyen nyílméreg békák valók kezdőknek?

Figyelt kérdés

Eddig nemigazán érdekeltek a hidegvérüek, de megnéztem ezt a videót és nagyon megtetszettek ezek a kis kétéltűek. :)


Felbújtó videó: http://www.youtube.com/watch?v=Yux-TskkreI


Én is szeretnék építeni egy viváriumot.(Ha elsőre nem is ilyen profit...)

Tudna valaki segíteni, akinek vannak tapasztalatai ezekkel az állatokkal?

Mik az igényeik?

Meddig élnek?

Csak párosával lehet őket tartani, vagy lehet esetleg több fajt együtt?


2013. ápr. 29. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem pálma békám van, mert azt nem muszáj mindennap etetni és a nagyobb tücsköt is meg tudják enni, nem olyan nehéz a tartása. Hőmérsékletre sem igényes.


Jóh, már az egyik elég nagy ló, vagy 3 centis lett, de a másik kettő még olyan kicsi, mintha nyílméreg béka lenne.


Meg tejbékából is láttam ilyen kis picit, az is tök ari volt. Ezeket szerintem könnyebb tartani.

2013. ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ilyen a pálma béka, nekem 3db van.

[link]


ilyen a tejbéka, ilyenem nincs, de ennek is nagy a szája:

[link]

2013. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
csak egy kezdeti fellángolás, ha 2-3 hét múlva is ugyanennyire akarod őket akkor lehet róla beszélni, ha most megveszed lehet hogy rá fogsz únni
2013. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!