Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy 50x25x25-ös vagy egy...

Egy 50x25x25-ös vagy egy 20x30x20 as terráriumban tartható valamilyen nyílméreg béka ( 2 db)?

Figyelt kérdés
2012. júl. 9. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagyok nyílméregbékaszakértő, de a kistekiben olyan 30x30-asban láttam kettőt, a magassága meg olyan 40cm volt szerintem, de nem volt becsukva a teteje. Lehet hogy abból a magasból már nem ugranak ki. Nem tudom sajnos. Esetleg kérdezd meg tőlük, ha nincs túl messze a bolt. Dohány u. 3.

Kaját is tudsz ott venni a békáknak, meg békát is árulnak viszont nagyon drága :)

2012. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mindenféle képpen inkább a nagyobb, és hát, mivel békákról beszélünk valószínűleg kiugranak:DDD

és hát igen, a gondozásukról pedig szakemberrel beszélges illetve olvass utána, mert valszeg nem értenek hozzá és csak bekamuznak valamit( hidd el nekem én is dolgoztam állatkereskedésbe)

2012. júl. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Végülis annyit tudok róluk, hogy nagy páratartalom kell nekik kb 80%-os. Lehet azt csak úgy tudod elérni ha raksz be egy kis vízesést, meg mittudomén lezárod a tetejét, de nem annyira megfulladjanak. Lehet kapni ilyen kör alakú vackot, amivel tudod mérni a párát. Gekkómnál olyan van bent. Meg ilyen hangya méretű tücsköt esznek szeritnem, meg ugróvillásokat, meg röpképtelen muslincát. Meg szeretik a mohát, mohán ugrálni. Meg kell egy tál víz, amibe kb 1cm magasan vizet rakni, nehogy belefulladjanak.

Én azért nem csinálok ilyen terráriumot, mert szerintem tök bonyolult.


Sokkal egyszerűbb ami nekem van "Tropicolotes nattereri" törpe gekkók. Csak 5 centisek és tök cukik :P

2012. júl. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!