Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Leopárd gekkó étvágytalanság?

Leopárd gekkó étvágytalanság?

Figyelt kérdés
Van egy fél éves hím leopárd gekkóm és most másfél hete vettem mellé egy nőstényt aki egy idős vele jól összeszoktak csak egy bajom van a nőstény mióta nálam van nem eszik elég eleven már a kézbevételt is elég jól tűri igaz nem igazán akarja! Most próbáltam kisebb csótányt de az sem kell nek, létezik kényszeretetés?

2013. máj. 21. 14:06
 1/4 anonim válasza:
0%
A leopárd az egy komoly ragadozó,adj neki kirántott húst!
2013. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem kell mindjárt igy berágni te leopárdgekkó gazdája :)
2013. máj. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Unatkozol? Verd ki! És kímélj meg ezektől a komolytalan válaszoktól! Köszi!
2013. máj. 21. 14:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak szoknia kell az új helyet. Esetleg lehet hogy nagyon frusztrálja a hím gekkód. Lehet jó ötlet kivenni és máshol odaadni neki a kaját egy darabig, hátha megeszi úgy, hogy nincs jelen a hím. Ha úgy se eszik, akkor nem tudom. Beszélj azzal, akitől vetted, nála hogy evett utóbbi időben. Nekem amúgy nincs gekkóm, de ezek jutottak eszembe. Majd még biztos segít más is.
2013. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!