Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Segitség! Mi a baja a teknősöm...

Segitség! Mi a baja a teknősömnek?

Figyelt kérdés
Nem evett vagy már 2 hete puha a páncélja!!Vízmelegítöje nincs,lámpája nincs....sárgafülű kb. egy tenyérnyi nagysáágú
2009. okt. 5. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
vidd el állatorvoshoz. biztos h vmi baja van.:(
2009. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szia! Elsőre azt mondanám, hogy irány az orvos, de sajnos az orvosok nagy része nem ért a hüllőkhöz, az én tekimmel sem tudott mit kezdeni sajnos. Szerintem a puha páncél vitamin hiányt jelent, vegyél neki kifejezetten páncélerősítő vitamint, ha lehet kajaként próbáld ki a fagyasztott apróhalat sokkal egészségesebb a tekinek mint a szárított. Vízmelegítőt szerezz be, bár nem hinném hogy a víz hőmérsékletétől lenne ilyen. Lámpát is, mert a tekik imádnak sütkérezni, ha van asztali lámpád az is megteszi.

Remélem tudtam segíteni és jobbulást a tekidnek.

2009. okt. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Anyumék nem nagyon akarnak neki vízmelegítőt venni:(

de sajna itt a közelben nincs ilyen állatorvos:(

2009. okt. 5. 20:28
 4/11 anonim ***** válasza:
20:25-ös vagyok! Szerintem ha nincs hideg a szobádban akkor annyira nem fontos a vízmelegítő, de lámpát mindenképp tegyél oda, hogy tudjon sütkérezni. Páncélerősítő vitamint mindenképp vegyél az állatboltba, nyugi nem drága pár száz forint.
2009. okt. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
És még meg menthetem??? Ha már 2. napja puha a páncélja?
2009. okt. 5. 20:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg, csak nem halogasd.
2009. okt. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az én tekimmel is ez volt pár éve, csak akkor ő még elég pici volt. Csak tápot kaptak és vagy egy hétig egy falatot sem evett. A doki adott neki egy vitamininjekciót és jobban lett. Azóta nem csak tápot adok tekiknek, hanem halat, májat, salátát.
2009. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Én nem vittem el állatdokihoz hanem vettem neki gyógyszert amit az állatkereskedésben ajánlottak.Már javulgat az állapota!De most majd adok neki én is fagyasztott halat.Úgy halottam hogy az is nagyon jó..és hasonló mint a máj vagy a nyers hús.Ez igaz?
2009. okt. 11. 15:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy vitaminhiány vegyél neki páncélerősítőt,az enyém így halt meg úgyhogy siess,szerintem még megmentheted.
2009. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nem tudom de hányingere lehet zöld?
2009. nov. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!