Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen fajta béka ez?

Milyen fajta béka ez?

Figyelt kérdés

Öcsém osztálykirándulásról hozta haza. Valami tónál voltak. Azért lenne fontos mert most nálam van (ráunt) és én visszavinni nem tudom (nincs a közelünkben tó) de azt sem tudom hogy milyen fajta és hogy tartsam.


[link]


[link]


[link]


2009. okt. 8. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem kecskebéka, de azért megnézem egy könyvben :)
2009. okt. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj pont oda vissza vinni ahol az öcséd kapta, patak, tavacska, folyó közelébe nyugodtan elengedheted bárhol. Ja és kecskebéka
2009. okt. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kecskebéka szerintem is, esetleg még szóba jöhet a kis tavi béka (Rana lessonae) vagy tavi béka (Rana ridibunda).
2009. okt. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez egy faaaa:D am. kecskebéka lesz:)


ha kínai étterem van a közeletekbe,biztosan átveszik,vagy keress neki nedves,lápos,mocsaras vidéket és ott is el lesz,nem muszály víz;)

2009. okt. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szegény béka!:(

Amúgy nem csak a kínaiak esznek békát,a békacomb több országban,például Franciaországban is kedvelt eledel.Sőt,én itthoni étterem étlapján is láttam,pedig Magyarországon védettnek számít,eszmei értéke 2000 Ft.

Nyilván külföldről hozták a húst,különben jelentős bírságra számíthattak volna.

Úgyhogy szerintem jobb lesz ezt is elengedni,hadd mehessen haza:)

2009. okt. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Kecskebéka, és ha megnő állítólag nagyon finom a combja:D

(nekem nem lenne szívem elvenni az életét)

2009. nov. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak kíváncsi voltam :) Am már nincsen nálunk, még azon a héten lementünk egy közeli tóhoz és elengedtük.
2009. nov. 12. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!