Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan etessem a teknőseimet?

Hogyan etessem a teknőseimet?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem 2 pici ékszertekit és nem tudom, hogyan etessem őket. Fagyasztott szúnyoglárvát vettem, ha bedobok nekik, nem foglalkoznak vele, lesüllyed az aljára, tálkába rakva is próbáltam, bentvolt órákig, de nem ettek belőle.

2013. jún. 11. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Még stresszesek, nem szokták meg a helyüket.

Ezt mindenképpen olvasd el, hasznos!

[link]


Itt van minden más is:

[link]

2013. jún. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez volt a legjobb oldal, amit találtam, végig is olvastam, de nincsen benne a módszer, úgyhogy nem sokra megyek vele, itt csak az van, hogy mit adjak neki, és az már megvan. Pici tekinek szlárvát meg ilyesmit ajánl, csak azt nem írja, hogyan etessem meg velük
2013. jún. 11. 17:13
 3/5 A kérdező kommentje:
Vettem guppykat, hogy legyen nekik nagyobb korukra friss kaja, eddig külön aksiban voltak, de kíváncsiságból beraktam hozzájuk, mindkettő érdeklődik utánuk, csak túl gyorsak még a halak :D vagyis éhesek és ennének is, csak a szlárvát nem tudom hogy odaadni nekik :S
2013. jún. 11. 17:26
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha éhesek, esznek, ne aggódj.

Csak be kell nekik dobni a kaját a vízbe.

Mindenképpen vízben kell nekik odaadni, csak ott tudnak enni.

Ha kicsik, lehet őket 1-2 naponta etetni, ha nagyobbak lesznek, ritkábban.

Ha a halakat részesítik előnyben, vegyél nekik fagyasztott kishalat. Kiolvasztva add oda.


Legyen valami melegítő lámpájuk, ha tudnak napozni, felgyorsul az anyagcseréjük, és jobban megjön az étvágyuk.

2013. jún. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha módodban áll, foghatsz is nekik szúnyoglárvát és planktont. Minden vadvízben megtalálhatók. Aztán ha már rájöttek az ízére, megeszik a fagyasztottat is.
2013. jún. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!