Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A növényevő dinoszauruszok...

A növényevő dinoszauruszok közül melyiknek volt esélye a T-REX elleni küzdelemben?

Figyelt kérdés
Harcra gondolok, ami olyan hogy szemtől szemben. Melyik nővényevő dinó győzhette le a T-REX-et ? nem számít hogy nem egy korban éltek.

2013. jún. 25. 20:12
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
Talán az Ankylosaurus
2013. jún. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Mi az hogy talán ? Értek a dinókhoz, és csak azért kérdeztem hogy ti mit gondoltok, de amúgy tudom hogy jó páran megverhették a t-rexet
2013. jún. 25. 20:22
 3/24 A kérdező kommentje:
Na több válasz nem jön:)
2013. jún. 25. 20:46
 4/24 A kérdező kommentje:
2013. jún. 25. 20:52
 5/24 anonim ***** válasza:

Szerintem bármelyik kellően nagy méretű és jól felfegyverzett növényevő, pl. a Stegosaurus, a nagyobb Ankylosaurdiák vagy Ceratopsidák jó eséllyel szállhattak vele harcba.


A Sauropodák külön kategória -- bár legtöbbjüknek nem volt különösebb fegyvere, a méretük miatt szerintem alapból egy erőfölénnyel indulhattak volna. Sőt elképzelhető, hogy a legnagyobb Hadrosauridák is elláthatták a baját, lévén ők is erősek és robusztusok voltak, és méretük felülmúlta a T. rexét.

2013. jún. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
*Ankylosauridák, nem Ankylosaurdiák.
2013. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
A Saurupodáknak az volt a fegyverük hogy erőset csaptak a farkukkal.
2013. jún. 26. 12:20
 8/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a nagyobb sauropodáknak és stegosauriáknak volt esélyük bár nem egy időben éltek emellett a ceratopsiák közül is pl a Triceratopsnak is
2013. jún. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Szerintem is, de mondjuk a Therizinosaurus is letudta győzni.
2013. jún. 27. 10:04
 10/24 anonim válasza:
ne a youtubos szar animáció közül rakd már ösze meik dinosz aurosz a legerősebb ezek a dínók nemis egy korban éltek amiket felsoroltál4 egy kifejlett t-rex kb olyasmi lehet mint a jurasic-parka de inkább a kinkong 2005-ös részébe nagyon jól megvannak csinálva de ez még nem azt jelenti hogy olyanok volltak a Jura időszak legvérengzőbb dinoszaurusza volt a t-rex és felejtsd el hogy holmi növényevőknek bármi esélye lehetett esetleg a triceratops-nak mind erőben mind technikailag is jóval fölöttük lehettek.ez olyan mintha egy kemény pittbult hasonlitanánk egy labradorhoz vagy egy Németjuhászhoz semmi esélyük nemlenne :))
2013. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!