Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik dinoszauruszok győzhett...

Melyik dinoszauruszok győzhettek az alábiak közűl?

Figyelt kérdés
triceratops vs t-rex, apatosaurus vs allosaurus, iguánádon vs velociraptór, t-rex vs ankylosaurus

2012. júl. 31. 22:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Istenem, mennyi unatkozó hülye ember van itt...
2012. júl. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
90%
Ez valami tipp-mix? Akkor add meg a szorzókat!
2012. júl. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Hú, de unatkozol :P Eltekintve attól, hogy egyes dinoszauruszok a listában sosem találkozhattak, íme egy gyors elemzés:


1. A rex elég halálos vadász volt, de a trici is tudott védekezni, ha kell. Bármelyikük ejthetett halálos sebet a másikon.

2. Egy allosaurusnak esélye sem lenne egy kifejlett apatosaurusszal szemben. Legfeljebb ha nagyon fiatal, öreg, vagy éppen sérült. De még akkor sem ártana mellé egy-két vadásztárs, hogy úgy mondjam.

3. Egy nagyobb pulyka nagyságú velociraptor egy kisbusz méretű iguanodonnal szemben? Aligha lett volna olyan bolond, hogy nekimenjen. Falkában talán lett volna esélyük a raptoroknak.

4. Páncélozott fej, hát, farok, és egy bunkó alakú csontnyúlvány a farok végén... elég komoly védelmi erő. Ha a rexnek sikerült valahogy a hátára fordítani, onnantól már nyert ügye volt, egyénként érdemesebb más préda után néznie.


Na, megfelel?

2012. júl. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
az utolsó válaszoló még rendes vólt de én tudom azokat amiket ő leírt csak kiváncsi voltam a véleményetekre az első válaszolónak meg mért nem csavarodot a születésénél a köldök zsinór a nyakába ? én betöröm az elsőnek az orát
2012. aug. 1. 07:00
 5/29 anonim ***** válasza:

Én belemegyek a játékba:


Triceratops VS T. rex -- Kétesélyes. Szerintem bármelyik győzhet, igazából teljesen a helyzettől függ. Ha a rex képes lesből lerohanni a másikat, akkor az győz, de ha a Triceratops ront őrá, akkor más a helyzet.


Apatosaurus VS Allosaurus -- Apatosaurust mondok. Egy Allosaurus esetleg akkor győzne, ha képes lenne felborítani vagy esetleg szépen megharapni valahol a nyakán a Sauropodát.


Iguanodon VS Velciraptor -- Ugyebár ezek nem is találkozhattak, lévén más időben és más helyen éltek. De egyébként az Iguanodonra szavaznék. Egy Velociraptor hozzá se tudna fingani, akkora méretkülönbségekről van itt szó. Kábé mintha egy chihuahua akarna legyőzni egy elefántot.


T. rex VS Ankylosaurus -- Az Ankynak több esélye lenne. Egyszerűen olyan jól páncélozott. Hacsak a rex nem dönti fel vagy harapja át a nyakát, mielőtt az észbe kapna, aligha tudná legyőzni. Szerintem.

2012. aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
köszi de hogyha 3 piroraptor támad meg egy iguánádont ?
2012. aug. 2. 07:18
 7/29 A kérdező kommentje:
ők már éltek eggyüt
2012. aug. 2. 07:19
 8/29 A kérdező kommentje:
amúgy harmadik válaszoló pont hogy mind találkozott mert az apatosaurus a jurában élt az allosaurusal együtt és egy helyen a triceratops ankylosaurus meg a t-rex a krétában élt egy helyen úgyhogy
2012. aug. 2. 10:49
 9/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a Pyroraptorok együttműködnek, akkor le tudnának teríteni egy Iguanodont. Persze csak akkor, ha az nem lép rájuk vagy rúg beléjük előbb.
2012. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
ja vagy még a farkával is tud csapni meg vannak karmai
2012. aug. 2. 13:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!