Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknős vagy axolotl?

Ékszerteknős vagy axolotl?

Figyelt kérdés
Szeretnék bentre valami kisállatot és ez a kettő között vacilálok.melyiket lenne költségesebb tartani? Melyikre kell nagyobb odafigyelés?

2013. jún. 25. 22:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem tudok hozzászólni a témádhoz, viszont komolyan mióta a barátok köztben lacinak volt ilyen állata, mindenki ilyet akar. Mi tetszik nektek benne, annyira kis csúnya szegény..

Na, most gugliztam rá egy kicsit, ki is rázott a hideg.

2013. jún. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én szerintem ékszer teknős, csak annak a takarítása macerásabb, ha akarod még tudok mondani róluk dolgokat (volt már nekem :) ).
2013. jún. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Anikó89 válasza:
Szerintem ékszerteknőst vegyél, aranyosabb bár kicsit igényes állat. Ha sok kaját kap hamar nő, télen az etetéssel nekem nincs gond olyankor nem esznek mert hibernálják magukat. (szárított bolharákot, szárított marhaszívet, szárított kishalakat, vagy élő halat nagyon szeretik, a tekijeink szeretik még a kenyeret is. ) Vitamincseppről is gondoskodj hogy erősödjön a páncélja.
2013. jún. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teknős! Bár nekem az axolotl se csúnya de a teknős szebb és dísze lehet a lakásnak. Ahogy leírták, igényes állat, főleg a hőmérsékletre, vízre, napozóra. Olvass utána!
2013. jún. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Teknős. :D
2013. jún. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az axira biztos nagyobb odafigyelés kell, mert annak meleg napokon hűteni kell a vizét.
2013. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek. A teki mellett döntöttem.:)
2013. jún. 26. 10:43
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is a teknőst válaszd!!
2013. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az axolotl nagyobb odafigyelést igényel, na meg alapos utánanézést.

Nekem van, 3 éve vettem őket, akkor még csak 10 centisek voltak! Egy fehéret ott kinéztem, meg egy sárgát és egy vadast! A vadas megpusztult egy súlyos betegségbe, de a másik kettő még él.

Imádom őket, szerintem gyönyörűek; és nagyon tanulságos megfigyelni őket!

2018. márc. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Ja és három fehér volt, egy vadas és egy sárga!
2018. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!