Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » ékszerteknőst lehet krumplival...

Dociii kérdése:

ékszerteknőst lehet krumplival etetni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 12:06
 1/4 anonim válasza:
Én a teknőseimnek egyszer próbáltam krumplidarabot adni. Nagyon apróra felvágtam, odaadtam neki és azt az enyém megette. Pontosan nem tudom ha tanácsos adni neki krumplit, de szerintem ha megeszi, akkor lehet adni neki.Például az enyém káposztalevelet is eszik, mert ha nagyobbra nőnek, akkor inkább növényeket esznek, mint száritott rákot és halat.De mégegyszer, ha megegszik, akkor lehet adni neki szerintem, és a káposztalevél is jó ötlet lehet.
2013. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
megeszik*
2013. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A teknős szinte mindent megeszik, de nem biztos, hogy az jó is neki. Zöldtakarmánynak inkább adj neki salátát, borsót, spenótot, vízinövényt, pitypanglevelet, répa zöldjét, ilyesmit. Én káposztát meg ilyen puffasztó növényeket inkább nem adnék nekik. Biztos meg emésztik, de inkább nem kísérleteznék.

Am ha úgy értetted, hogy mint fő eleség, azt nem lehet. Egészben fagyasztott apróhallal vagy szárított hallal etesd. (a fagyasztott jobb) A szárított rák és az ilyen teknőstápok is inkább csak kiegészítők legyenek, mert hízlalnak.

2013. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget:)
2013. júl. 15. 02:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!