Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tudod olyat csinálni a kígyó,...

Tudod olyat csinálni a kígyó, hogy kiszökik a terráriumból, kimászik az ablakon, és le/felmászik a szomszédhoz és ott bemászik az ablakon, vagy az erkélyre ill. hogy mászik az utcán és felmászik a falon és be az ablakon? Milyen magasra tud felmászni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A kígyó elég magasra fel tud menni, és mindenhová befér ahol van egy kis rés. Így képes bármelyik szomszéd erkélyére felmászni, ahol van olyan hely ami árnyékban van, már meg is pihen.

Aki kígyót tart annak ügyelni kell arra hogy soha nem történjen ilyen baleset. Főleg ha mérges kígyókról van szó.

Ugyanis ha valaki a kígyó által súlyos sérülést szerez, esetleg a kígyó meg is marja, akkor a büntetést a kígyó gazdája kapja..

2013. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 10-dik emeleten lakom. Alattunk a harmadik emeletről jött fel egy sárga piton és mászott be a szobám ablakán.

Ki kellett hívni azokat akik értenek a kígyóhoz. Én undorodom a kígyóktól, így sokkot is kaptam.

A gazdája próbálta oldani a helyzetet, hogy nem történt semmi baj, kéri az ő kis Penelopéját. De a kígyószakértők eljárást indítottak ellene, és a kígyót végleg elkobozták tőle. Mivel nem volt a kígyó megfelelő körülmények között tartva, és nagy volt az esélye hogy újra szökni fog, így nem adtak esélyt annak hogy valakiben kárt csináljon..

Jobb is így..

2013. júl. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez annyira jó, hgy már lassan öngyilkos leszek...és ez komoly!!


Rettegek a kígyóktól, ha egy bemászna hozzám azonnal megállna a szívem.


De így hogy költözzek bárhova is?? Akármikor bemászhat az utcáról, vagy egy szomszédtól hozzám.


Teljes idegroncs vagyok!!!!! :(((((((((((

2013. júl. 24. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a környéken nem él kígyó, nem fog bemászni. És ha nem panelbe költöznél, még kisebb az esélye. A szomszéd kertből elvileg nem jöhet át (vagy érdeklődj a szomszédoknál, van-e kígyó, de aki a kertben tartja, attól már rég elkobozták, sokan félnek a kígyóktól). Aki felelős kígyótartó, ügyel az ilyenekre. Emiatt ne akadj ki, jó? Vagy ahol most élsz, gyakoriak a kígyólátogatások?

(Én nem félek a kígyóktól, de ha a tizediken egy sárga piton benézne az erkélyről, szerintem én is elájulnék első ijedelmemben. Ha egy ötéves gyerek tenné ugyanezt, akkor is. Valahogy nem erre számít az ember.)

2013. júl. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hekren válasza:
Akkor inkább költözz Ausztráliába :D
2015. jún. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!