Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Sürgős segítségre van szüksége...

Sürgős segítségre van szükségem. Teknősömnek hogyan kenjem be a szemét ha mindig behúzza a fejét?

Figyelt kérdés
Sajnálom nagyon mert fél és tudom hogy nem jó neki a stressz de valahogyan akkor is be kell neki kenni nem tudtok tanácsot adni? :(
2013. aug. 10. 20:41
 1/7 anonim válasza:
Nagyon sajnálom. :( Látom hogy aggódsz érte, nekem soha nem volt teknősöm, de nagyon remélem mihamarabb rendbejön és ír ide valaki aki tud valami tanácsot adni neked. A leghamarabbi gyógyulást neki!
2013. aug. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már úgy ahogy sikerült is bár nem érte az egészet és így nem olyan hatékony de félek hogy maga a félelem is kárt okoz neki. Itt gyakorin olvastam hogy valakinek ebbe belehalt a teknőse :(
2013. aug. 10. 21:12
 3/7 anonim válasza:
Komolyan? Uhh. :( Próbáld valahogy kedvesen kicsalogatni eledellel, vagy amit szeret és úgy gyorsan bekenni, de komolyan nincs tapasztalatom tekikben. Remélem azért komolyan rendbejön és nem lesz baja. :( Amúgy azért írtam az előbb is ide, mert jó látni ilyen jó gazdit aki aggódik az állata iránt. Remélem nagyon sok élményt nyújtotok majd egymásnak együtt a tekiddel. Gyógyuljon meg
2013. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az a baj főleg ezzel a betegséggel hogy étvágytalansággal jár. Nem eszik már egy hete ezért is szeretném hogy mihamarabb meggyógyuljon a szeme. De egyre jobban haladok.: ) Szegényt már vagy 2 órája zaklatom kisebb szünetekkel.
2013. aug. 10. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem próbáld úgy hogy elaltatod mint én: nekem is volt tekim és amikor betegvolt(ugyan ilyen) akkor a hátárafektettem éa vakarásztam az álacskáját amikor ellazult vagy elaludt akkor nagyon gyorsan kentem be neki hogy mire fölébredt 100% ig bekenve legyen a szeme nekem bevált! ;)
2013. aug. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi a baj a teknőssel? Egyszer a miénk is beteg volt, nem evett, nem mozgott, és mintha valami hártya lett volna a szemén. Az állatorvos adott neki két vitamin injekciót és meggyógyult, nem közvetlenül a szemét kellett kezelni.
2013. aug. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Neki is az a baja de gyulladásos ezt a kenőcsöt ajánlotta az orvos. Nagy nehezen összehoztam mostmár csak reménykedek.
2013. aug. 10. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!