Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit kell tennem ha a jövőben...

Mit kell tennem ha a jövőben hüllőkkel akarok foglalkozni?

Figyelt kérdés
Pl ha egy állatkertbe én akarok foglalkozni a hüllőkkel meg ilyenek, milyen ilyen szakmák vannak, tudok a herpetológiárol de ahhoz sokat kell tanulni ami nem az erősségem

2013. aug. 13. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Állatkertbe nem fognak felvenni,ha nincs meg a megfelelő végzettséged.Ebben az esetben a herpetológia.Szóval ha komolyan gondolod,akkor menj el tanulni.
2013. aug. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is biológiára kell menned az egyetemen,ott szakosodnod kell zoológiára/zoológusnak. A zoológusnak van több alszakja: Herpetológia - az az hüllő és kétéltűek tana. Ha ebből írsz szakdolgozatot,és kapsz diplomát,akkor nagy valószínűséggel felvennének egy állatkertbe. De sokkal érdekesebb természetfilmesként dolgozni,ha elég bátor vagy. Én hasonlóan vagyok,csak épp emlősökkel.
2013. aug. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elnézést,ezt kihagytam:

Esetleg elmehetsz egy kisállat kereskedésbe,ahol hüllőket is árulnak.

Ha nincsenek megfelelő tanulmányaid,akkor sajnos valóban nem vennének fel.

2013. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!