Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit eszik a sikló? Az utcán...

ViviiGabii kérdése:

Mit eszik a sikló? Az utcán találtam semmi viz nincs a közelben, akkor hogy került ide?

Figyelt kérdés
befogadtam és megcsináltam az akváriumát is csak azt nem tudom hogy mennyi vizet és hogy mit adjak neki enni?

2013. aug. 22. 21:09
 1/5 anonim válasza:
Engedd szabadon! A sikló nem csak a vízben él...
2013. aug. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És egyébként védett állat. Ha nincs semmi baja, akkor engedd el. Nem cica, szabadon jó neki.
2013. aug. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ha nem vízparton találtad, valószínűleg nem vízisikló, és nem biztos hogy jót tesz neki ha vízbefullasztod egy akváriumban. Ráadásul így is eléggé veszélyeztetve vannak, jó lenne ha szabadon engednéd... Amúgy úgy tudom békákat, kisebb rágcsálókat, talán nagyobb rovarokat is esznek.. de tényleg engedd szabadon.
2013. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kóbor kutya ő hogy belehet fogadni, és remélem nem csak azért nem bántanak egy állatot egyesek mert "védett", hagyjad békén nem jó az neki, főleg ha a vízbe rakod, nem azért hívják vízisiklónak mert csak vízben él, nálunk is volt már nem egy, közben pedig semmi tó/folyó nincs a közelben
2013. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért rakj fel pár képet róla, mert lehet, hogy nem egy őshonos fajtát fogtál és akkor nem kéne csak úgy elengedni.
2013. aug. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!