Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknősbéka elsősegély. Mi a...

Teknősbéka elsősegély. Mi a baja a teknősömnek?

Figyelt kérdés
Valami nincs rendben teknősömmel. Kb. fél éves most, ketten vannak, de a másiknál semmit nem vettem észre. Össze vissza úszkál az akváriumban, neki megy az üvegnek... támolyog. Kézből esznek, de most egyszrűen folyamatosan mellé harap, és nem veszi észre az ora előtt lebegő ételt sem, minden nap etetem őket változatosan- szívmix, szárított hal, tubiflex, rákok, teknős eledel, vörös szúnyoglárva. 220 l -es akváriumban vannak, külső víztisztító üzemel benne, szigetük is van és fény is van az akváriumban szerintem jól vannak tartva. De most tanácstalan vagyok, hogy mi lehet a baja, állatorvoshoz nem tudom elvinni, mert ma már nincs leghamarabb hétfőn lesz addig viszont szívroham kerülget. Mit tudok tenni?? Valakinek valami tippe?? Köszönöm a segítségeteket előre is.

2013. aug. 23. 14:00
 1/1 anonim válasza:
Nézesd meg a szemét! Lehet, hogy annak van valami baja. A teknősöknél elég gyakori, ha pl. vitaminhiányuk van.Hívj hozzá állatorvost! Remélem tudtam segíteni!
2013. szept. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!