Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan adjak úgy nevet a...

Hogyan adjak úgy nevet a teknősöknek, ha azt sem lehet tudni az elején, hogy fiúk vagy lányok?

Figyelt kérdés

Mert ugye kiskorukba még ezt nem lehet megmondani. De most akkor fiú vagy lány nevet adjak nekik? Már meg is lennének a nevek. Viszont én olyan nem szeretnék, amik ilyen becézgetések.


Akinek van teknőse, ő hogy oldotta meg?



2013. szept. 30. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp emberi neveket akarsz adni, válassz külföldit, angol nyelvterületen egész sok az uniszex név, itt találsz egész sokat: [link]
2013. szept. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi, de pont hogy angol nevet nem akarok adni nekik. Azok annyira elcsépeltek már....
2013. okt. 1. 15:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem név nélkül is jól fogják érezni magukat, amíg nem lesznek nagyok, addig meg mindegy melyiket hogy hívod, legfaljebb majd cserélsz nevet.
2013. okt. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is volt 2 teknősöm, és eleinte én sem tudtam, h fiú-e vagy lány. Szerintem mindegy, h milyen nevet adsz neki, mivel a teknősnevekben annyira nincs különválasztva, h fiú vagy lány név. De már megvan? Mert ha igen, akkor könnyen meg lehet állapítani, h milyen a neme. De ha nincs még meg, akkor vàrd ki, amíg meglesz, és csak aztán gondolkozz a névválasztáson.
2013. okt. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nézd meg a nemüket.Kiveszed a tekit és megnézed a hasát, ha egyenes a páncélakkor lány, ha kicsit homorú fiú. az enyémek nagyon kicsik de van egy fíú: Tekila és egy lány: Tekla

de ha nemtudod megállapítani akkor nevezd pl Teki nek vagy olyat ami semleges pl Villám, vagy ijesmik.

2013. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!