Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kezdőnek melyik hüllő ajánlott?

Kezdőnek melyik hüllő ajánlott?

Figyelt kérdés

Nagyon régóta szeretnék hüllőt tartani, de teljesen kezdő vagyok a hüllőzés terén.Eddig halaim, rágcsálóim voltak.

Ők tetszenek nagyon:

- tokee gekkó

- szakállas agáma

- zöld leguán

- madagaszkári nappali gekkó

- görög teknős

- mindegyik kaméleon-és kígyófaj.

Ezek közül melyiket ajánlanátok kezdőnek?



2013. okt. 5. 19:19
 1/4 sanya9906 ***** válasza:
A kaméleon a leguán és a toke nehezebben tarthatók. Csak haladóknak ajánlom a tokét és a kaméleont. És már mestereknek a leguánt.
2013. okt. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én királypitont javasolnék.
2013. okt. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most a szakállasagámát mondanám. Kézbe lehet venni, olyan mint egy kis sárkány, de rendes, nem harap. Annyi hogy jól kell megcsinálni a terráriumát, jó melegre nehogy megfázzon. Naponta eszik elég sokféle kaját. Te is több zöldséget fogsz enni ha eddig nem tetted, mert én pl amikor reszelek neki répát, akkor a maradékot megeszem. Legalább akkor te is több vitamint eszel majd.
2013. okt. 7. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mármint nem az agáma táljából eszem maga maradékot :)

Hanem neki keveset adok, nem tud sokat enni.

Salátából is eszik egy levelet aztán kész. Mellé tücsköt, sáskát, hogy legyen valami hús is.

2013. okt. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!