Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Napi egyszeri etetés elég egy...

Napi egyszeri etetés elég egy tarajosteknősnek?

Figyelt kérdés
Van egy hím tarajosteknősöm, akit még kicsi koromban kaptam. Akkor napi 2x kapott enni, reggel és délután, de pár hete olvastam, hogy nem kell neki sokat enni adni, mert túlnőheti a páncélját. Hogy nem is kell neki minden nap kaját adni. Ezért átálltam a napi egyszeri etetésre, ami a méretéhez képest szerintem egy megfelelő adag reggelente. Rákot, vagy granulátumot kap. Ez igy jó lesz?

2013. nov. 4. 16:16
 1/2 anonim válasza:
Igen! elég ha egy nap csak 1x eteted!! Az enyém még nagyon pici de azt mondták h elég neki napi 1 kaja szóval ha tiéd már nagy akkor bőven elég ha 2 naponta eteted mert elhízik!!
2013. nov. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a tanácsodat!

Sajnos az a baj vele, hogy mindig éhesnek látszik. Akármikor adok neki enni, megeszi (ezzel azért nem szórakozom, de egyszer pluszba muszáj volt megetetnem, hogy lássák a rokonaink hogy eszik -.-)

2013. nov. 6. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!