Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy cseréljem a homokot a...

Hogy cseréljem a homokot a gyíkjaim alatt? Vegyem ki őket vagy ne? Vagy zárjam be őket a házukba vagy hogy?

Figyelt kérdés
Még sosem fogtam meg őket, szval nincsenek emberi kézhez szokva. De ki kell cserélnem alattuk a homokot és nem tudom, hova rajtam őket amég kitakarítom a terráriumokat. Ti mit javasoltok?

2013. nov. 10. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
tereld be őket addig egy dobozba
2013. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy nem lehet, hogy csak kikanalazod egy kanállal, vagy kislapáttal, ők meg maradhatnak ahol vannak? Ha nem tetszik nekik hogy lapátolsz, onnan arrébb mennek. Én úgy szoktam cserélni állatok alatt talajt cserélni. Bár gyíkom még nem volt. Szerinted kiszaladnának a terráriumból?
2013. nov. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én addig mindig szabadon eresztettem az agámámat, vele egyszerű volt :D Amúgy én is arra szavazok, amit az első mondott, hogy addig egy dobozba rakd be őket. Az kisebb stressz, mintha folyamatosan hadonászol mellettük :)
2013. nov. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A második válasza szerint csináltam. Tényleg nem rohantak ki. Bent voltak a házukba csak arrébb húztam ha útba volt. Féltem, hogy szívrohamot kapnak szegények, ha ki be veszegetem őket. Köszi a válaszokat! :)
2013. nov. 16. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!