Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a baja a gyíkomnak?

Mi lehet a baja a gyíkomnak?

Figyelt kérdés
Sivatagi gyíkjaim vannak kettő. Egy kisebb meg egy nagyobb. Eddig a kicsi mindig kint volt. Szaladgált, vadászott, vagy pihent a köveken vagy a házukban. Most viszont több mint egy hete a házuk alá befúrta magát és nem jön ki. Nem próbálom kikergetni, mert biztos oka van amiért oda megy és ott jó neki, de nem értem. Sose látom vadászni, mindig ott van bent. A nagyobb mindig kergeti az állatokat és látom, hogy eszik, de ez a kicsi mindig ott van bent a ház alatt. Legutóbb tudom, hogy a vedlés miatt ment oda, de már kiszedtem az egész bőrt, szóval levedlette magát teljesen. Félek, hogy beteg vagy el fog pusztulni vagy valami. Nem tudjátok miért csinálhatja? Aggódom, hogy valami baja van.

2013. nov. 16. 09:45
 1/3 anonim válasza:
Szül xD De viccet félre téve lehet fázik,vagy esetleg beteg.
2013. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha fázik akkor nem a háza alá menne, hanem a háza felé, mert onnan jön a meleg. 32 fok van bent nem gondolom, hogy fázik. mondjuk nőstény de nem hiszem, hogy álvemhességben szenvedne mert a párja is nőstény szóval :D
2013. nov. 16. 10:28
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
az hogy nem verted ki xd
2013. nov. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!