Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Létezik, hogy az ékszerteknős...

Létezik, hogy az ékszerteknős leharapta a kis királytekim fejét? Miért? Évek óta együtt "éltek" békében, nem volt semmi gond, és ma reggelre nem volt meg a kicsi feje!

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 19:23
 1/2 anonim válasza:

Jujj! Szegénykém!

Sajnos igen, előfordulhat, bár fura, hogy sokáig jól elvoltak, és csak most. a szüleimnek volt díszhal üzlete és emlékszem egyszer mentünk áruért és a nagykerben láttam, hogy a teknősöknél volt egy amilyeknek nem volt meg a feje, mutattam anyuéknak és mondták, igen leharapta az egyika másikét. hát azóta is rémképekben tűnik fel előttem ez az eset!

2009. nov. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Létezik!Hirtelen harag agresszió!Vagy a teki olyat csinált ami a másiknak nem tetcett és hamm!Sajnálom a tekidet!Remélem segitettem!
2009. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!