Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Honnan lehet tudni hogy hím...

Honnan lehet tudni hogy hím vagy nőstény a sisakos kaméleonom?

Figyelt kérdés

Kaptam pár hete egy fiatal kis sisakos kaméleont.Elég gyakran szokott lemenni a talajra ásni amit nem értek hogy miért,rákerestem googlen és azt irták hogy biztos tojást akar rakni.Ne jöjjenek a hülye válaszok hogy de hát még kicsi meg ha nőstény és nem volt hímmel akkor hogyan lehet hogy tojást rak?!Fél éves korikban kb ivar érettek és ez olyan mint a tyúk hogy nem kell hozzá hím,akkor is van tojás...

És nagyon zavar hogy nem tudom mert olvasgattam googlen hogy nem tudta lerakni a tojást valami miatt és majdnem belepusztult meg műteni kellett stb és én szeretném tudni hogy hím és akkor ne idegeskedjek,vagy nőstény és ha sokáig ás és nincs tojás akkor féljek.AZt hallottam hogy a hímeknek van a lábukon ilyen sarkanytú féle...utána néztem ,mindegyiknek jól megnéztem a lábát és egyiknek sem volt semmi.

meg azért is érdekelne mert kezdni kinőni a terráriumát és akarok venni neki egy nagyot csak jó lenne tudni hogy milyen nemű mert ha hím akkor nagyobb lesz és akkor a kiszemelt terráriumnál nagyobbat veszek.

Kérlek olyan irjon aki ért valamennyire ehez a témához,előre is nagyon köszönöm a válaszokat! :)


2014. jan. 15. 01:06
 1/4 anonim válasza:
Hat pedig a sarkantyurol lehet megkulonboztetni oket mikor meg kisebbek es meg csak arrol lehet megkulonboztetni latszik is az csak kicsit nehez megtalalni mondjuk nekem is nosteny kamcsim van de ha beirod googlebe hogy kameleon sarkantyu az elso ami kiad kepek kozul az az lesz:)) az en kis kamcsim most lett 5 honapos hamarosan enis aggidhatok ilyenek miatt:/
2014. jan. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Előző vagyok tessék egy kép:

[link]

2014. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :) és ez 1,2 vagy az összes lábukon van a hímeknek?
2014. jan. 24. 17:31
 4/4 anonim válasza:
szerintem mindegyiken
2014. febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!