Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy ilyen sziget nagyon sokat...

Egy ilyen sziget nagyon sokat foglalna az akváriumban?

Figyelt kérdés

Van 2 kicsi sárgafülű ékszerteknősöm,nekik keresgélek most valami jó kis szigetet,eddig ezt találom a legjobbnak:

[link]

De nem tudom ez sok helyet foglalna-e mert ez a közepes méret.(40x30x20-as akváriumuk van)

Valakinek van ilyen?



2014. jan. 15. 17:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az akvárium kb 3 hónapig elég nekik, mivel tányér méretűre nőnek (jó körülmények között. Inkább egy nagyobb akvárium beszerzésén gondolkodj és kimászónak sziklákat tegyél be.
2014. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom,már egy jókora akváriumot is néztem (sarokakvárium) ami szigettel,szűrővel,sziklákkal van,de nem találtam árat,a hírdetések közt meg hiába keresgélek,most nem tudok sehova elutazni.Most kövek vannak nekik,egy fűtő,marhaszivet,fehérhalat,uborkát,páncélerősítőt kapnak.
2014. jan. 15. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A marhaszívet ritkán add, nem ez a természetes táplálékuk. Ha fehérhal alatt szárítottat értesz, akkor helyette inkább fagyasztott halat adj. Egyébként lehet ilyen szigetet házilag is csinálni hungarocellből és vízálló, nem mérgező festékből.
2014. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!