Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit kell tudni az ékszerteknős...

Mit kell tudni az ékszerteknősökről, mert szeretnék venni egyet?

Figyelt kérdés

2014. febr. 1. 21:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Itt le van írva a lényeg: [link]
2014. febr. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ha nagyon reszletessen szeretnel roluk negtudni dolgokat irj privit....

-tenyeszto-

2014. febr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

A méretüknek megfelelő akvaterrárium kell nekik,vízzel ahol úszkálhatnak és egy kimászóra,fűtőre.Lámpát is vehetsz neki hogy napozhasson.Etetés: fagyasztott halat,fehérhalat,reszelt répát,ritkábban marhaszivet szoktam nekik adni.A vizüket akkor cserélem amikor látom hogy már elég koszos,nincs meghatározva,de ha az akvaterráriumon kívül eteted őket akkor nem lesz hamar koszos.Néha ki lehet tenni őket a szobában mászkálni,csak figyelni kell rájuk.Kb 24-26°C fokra van szükségük.

Napozónak/kimászónak vehetsz nekik erre kitalált szigeteket amiket praktikusan elhelyezhetsz.Most több nem jut eszembe.

2014. febr. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. febr. 1. 21:55
 5/15 anonim ***** válasza:
Iszonyat büdös tud lenni!
2014. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Minden állat büdös ha nem takarítod.
2014. febr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A szagot és a sűrű takarítást el lehet kerülni, ha lavórba eteted, nem az akváriumában. És vigyázni kell, hogy ne adj neki túl sok kaját, mert mindet megeszi és visszahányja, na az tényleg nagyon büdös.
2014. febr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Szuaszin ***** válasza:

Ha mutálódnak megnő 100 kilóra és egyik éjszaka lerágják a lábaidat!

:D

Amúgy meg sokáig élnek, valószínűleg több ideig mint te, szóval így kezdjél bele. Persze később ha meguntad nagyon jól érzik magukat kerti tavakban, tovább lehet passzolni. Én már erzsébeten úttesten találtam ékszerteknőst mászkálni, gyorsan fel is szedegettem és elvittem egy jó kis mocsaras helyre és szabadon engedtem ahol a kishalak réme lehet! Remélem mutálódott! :D

2014. febr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15-25 év a maximum életkor.A tengeri teknős valóban elélhet 100 évig,de ez nem tengeri,hanem sima sárgafülű.
2014. febr. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel,mást én se tudok mondani:DD
2014. febr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!