Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Örököltem egy 10 éves aligátor...

Örököltem egy 10 éves aligátorteknőst! Hol tudják befogadni tőlem? Tudom hogy nem lehet tartani.

Figyelt kérdés
A gazdája elutazott külföldre örökre, így rám maradt. Tudom nem lehet elengedni, és nagyon hirdetni sem hogy van. Hol tudok találni neki helyet?
2014. febr. 2. 14:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Itt az országban max állatkertbe tudnád berakni. Külföldön hamarabb lett volna neki helye. Szabadon ne engedd, próbáld felvenni a kapcsolatot állatkertekkel hátha kell nekik addig gondozd. Csak ennyit tudok mondani.... :/
2014. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az Állatkertet.Biztos hogy segítenek.
2014. febr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
0%
Ti normálisak vagytok ha állatkertbe vinné akkor bukna le hogy nincs engedélye és hogy addig miért tartotta engedély nélkül. Szerintem egy hüllő kereskedésbe vagy kisállat kereskedésbe lehet vagy valamilyen hirdető oldalon eladni pl: olx , jófogás , de ellne enged szabadon !
2014. aug. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mekkora a teknős ? És mekkora az akvárium amiben tartod?
2014. aug. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!