Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kb 1-2 éves 3-4 cm nagyságú...

Kb 1-2 éves 3-4 cm nagyságú kisteknősömnek lágy a páncélja, alig mozdul, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szombat van, most vettem észre vagy fél órája. Nem tudom mit tegyek vele, semmi sincs nyitva! Debreceni vagyok. Alig mozdul, most bekapcsoltam rá a lámpát, elkülönítettem, lágy a páncélja és a szeme is olyan furán van nyitva. Néha fel emeli a fejét, a fény felé. SEGÍTSETEK! NAGYON FONTOS KÉRLEK VÁLASZOLJATOK GYORSAN!!!! :(

2014. febr. 8. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez azt írja, hogy elsősorban D-vitamin hiány, de ha végig olvasod, akkor még előjöhet egyéb vitamin-hiány is!

2014. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen D-vitamin lesz szerintem is!

De kibírja hétfőig???

Nincs nyitva ma semmi, holnap meg pláne nem lesz!!

Segítsetek kérlek szépen, ma vettem észre és imádom őt!

Kérlek.. :'(

2014. febr. 8. 15:48
 3/7 RammsteinFan#1 válasza:
78%
Én olyasmit olvastam valahol, hogyha puha a páncélja a teknősnek akkor lehet, hogy hiánybetegsége van. Ebben az esetben (minél hamarabb) állatorvoshoz kell fordulni.
2014. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben! De hogyan juttassam el, ha nincs nyitva semmi??? :(
2014. febr. 8. 15:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Az állat orvosok is beosztják maguk között a hétvégét, mikor ki tart ügyeletet. Emeld fel a telefont, és perceken belül meg tudod, valamelyik esetleg a vitamin injekciót talán bead neki, + ír fel receptre gyógyikát!
2014. febr. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vitaminhiány, remélem azóta már látta orvos.

azt írtad, most bekapcsoltad neki a lámpát-annak egész nap menni kell, hogy tudjon napozni, ez nekik lételemük.

2014. febr. 11. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

vagy lehet h calcium hiány

uv lámpa alá tedd és adj neki calcium dús ételt (halat)


vagy ahogy most nézem már biztos voltál dokinál vele, de fontos h halat kapjon enni, ne szárított cuccokat

2014. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!