Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valaki segítsen már pls!...

Valaki segítsen már pls! Vettem egy új gekkót a többihez, mit csináljak hogy összeszokjanak? Bent hagyjam az uj lányt estére? Nem verekszenek össze?

Figyelt kérdés
Van két gekkóm 7 hónaposok meg vettem egy gekkót 4 hónapos (ez is lány) és az előbb megharapta a kislány a nagyobb lány farkát :o :S

2014. febr. 11. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Minek ennyi ha nem ismerted ki még őket ennyire..? igazán utána olvashattál volna mielött megveszed... Egyébként nekem 7 éve van 2 gekkóm,és jól kijönnek egymással.. Néha van amúgy hogy megharapják egymás farkát..de csak ha idegesitik egymást,vagy ha pl. vadásznak és ugyanazt nézték ki.. Én javasolom hogy estére még ne rakd be.. PRobáld megfigyelni öket hogy reggel hogy viselkednek..és még esténként is nézz rájuk párszor..+ kérd ki állatkereskedő véleményét ahonnan vetted...
2014. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!