Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hová tehetném a tengerimalacom...

Hová tehetném a tengerimalacomat mert meg kell vállnom tőle sajnos mert állandóan verekszenek egymással és már engem is harapott meg csúnyán?!

Figyelt kérdés
2012. dec. 3. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Együtt vannak? Ha külön tennéd őket, másik ketrecbe, akkor szerintem egy idő után lenyugodna és téged sem harapna meg, csak most nagyon ideges, ez nem múlik el egyik percről a másikra.
2012. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de már harmadik napja küln vannak és ha a közelébe teszem a másik malacnak egyből elkezdik csattogtatni a fogaikat
2012. dec. 3. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Adj még nekik egy kis időt, három nap nem sok, meg fogják szokni egymást.
2012. dec. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és mégis miért teszed a másik malac közelébe?
2012. dec. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
1 éve együtt vannak és mostanába kezdtek el verekedni egymással "ki legyen a főnök" címmel ugyanis a nagy malacnak ő a fia eddig jól megvoltak csak ugye felnőtt a malacka és ő akar lenni a "főnök"
2012. dec. 4. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Hirdetesd meg a gemon oldalán ott szoktak malackákat hirdetni, már mint a fórum részben. Vagy beszélj és kérj tanácsot a Magyar Tengerimalac-védő Egyesülettől hátha tudnak segíteni.
2012. dec. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Velük fel tudod venni a kapcsolatot!

2012. dec. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
egy állatkereskedésben is beveszik szerintem, aztán eladják egy gazdinak. csak elobb ki kell próbálni, az ottani malacokkal hogyan viselkedik. ha minden rendben, akkor szerintem ez a legjobb megoldás. de csak ha biztos hogy meg kell válnod a tengerimalacodtól.
2013. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem sajnálod őket, az egyiket altasd el, ha igen, lehet hogy a citromfű segít. (mert nyugtató hatásuk van) Ja, és ha külön ketrecben vannak, akkor tedd a két ketrecet egymás mellé. Így add csak nekik a citromfüvet!
2013. júl. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
pörköltbe? 😀
2015. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!