Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy kb.52 cm-es gabonasikl...

Van egy kb.52 cm-es gabonasiklóm. Lehet-e mellé berakni egy királypitont? (A terrárium nagyon tágas, szépen berendezett. ) Megtámadnák egymást, vagy ellennének?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:
megenné a királypiton a gabonasiklót
2014. máj. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elviekben nem lenne semmi baj.Egyik sem kígyóevő.Arra akár mérget is veszek,hogy a királypiton nem fogja megtámadni a siklót,annyira ártalmatlan.Egyébként melyik a nagyobb?Hosszú távon egyébként én is jobban preferálom a külön terráriumot,de ideiglenesen szerintem nem lehet semmi gond.Nálunk is épp ez a helyzet.Még nem jött meg az új lakhely,így 3-an vannak egy nagy tágas terráriumban. XD
2014. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akkor sem ajánlatos különféle kígyókat együtt tartani...
2014. máj. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor van baj, ha a sikló elkezd vedleni és a piton éhes.
2014. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pitonom nincsen sajnos, de akkor egy darabig nem is lesz,mert megeszi szegény siklómat. :D Jobb félni ,mint megijedni! Köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2014. máj. 9. 23:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek ezt a b@romságot,hogy megenné?
2014. máj. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan így van együtt és nagyon jól elvannak.
2014. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!