Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » SOS! A kutyám megtámadta a...

SOS! A kutyám megtámadta a teknősöm, van esélye túlélni?

Figyelt kérdés

A páncélját elég durván megrágta. Más baja nincs, de kicsit véres. Szerencsére mozog, egyből megette a kaját ahogy oda raktam elé. Most történt kb negyed órája. Mit csináljak? Vissza rakjam a másikhoz? SOS , apa este felé be akarja dobni őket a tóba!

Kérlek segítsetek! Nagyon szeretem őket!



2014. máj. 17. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Orvos
2014. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vigyétek el orvoshoz, ne itt sosezzél bazz...
2014. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz, vagy legalább lásd el a sebét. De miért akarja apád a tóba dobni őket?
2014. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Azért akrja bedobni őket mert h csak egy nyűg neki, de minek vette akkormeg?

AAmúgy öcsémnek vette(10 éve) de tönkre ment a terráriumuk ezért a kertbe vannak egy óriási lavorba de már egy hónapja és azóta nem volt semmi baj csak ma.

Orvoshoz nem tudom vinni mert ma nincs nyitva ahová járunk, máshova pedig messze van és egyedül nem mehetek mert csak 14 vagyok. Más pedig nem segít.

Nem akarom h meghaljon meg hogy a tóba végezzék.

2014. máj. 17. 15:36
 5/11 fishbone62 ***** válasza:

A kutyád,hogy a francba támadta meg? ...gondatlanság ...Tehát a sérült teknőst nem ártana állatorvoshoz vinni AZONNAL!

Illetve meséld majd el apukádnak,hogy milyen felelőtlen hülye voltál és a sérült teknőst ne dobja a tóba mert fertőzést is kaphat.. A jövőbe próbáld meg összeszedni magad és figyelj oda ...teknős....kutya ne találkozzon ..De lehet jobb lenne ha elajándékoznád

2014. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 fishbone62 ***** válasza:

Aha! Apád se normális!!

Ha ékszerteknősről van szó nyáron még el is lesz a tóba de télen HALÁL LESZ A VÉGE!

2014. máj. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hallod hiába írsz nekem ilyeneket én ezeket mind TUDOM! Én erről nem tehetek. Nem is az enyémek ha eddig nem fogtad fel.
2014. máj. 17. 16:25
 8/11 A kérdező kommentje:
Holnap visszük orvoshoz. Most teljesen jól van, el lett látva.
2014. máj. 17. 16:34
 9/11 fishbone62 ***** válasza:
-Most már csak apádat beszéld rá,hogy ne dobja őket a tóba :) inkább ajándékozzátok állatkereskedőnek ,állatkertnek, botanikus kertnek , osztálytársadnak ...
2014. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ah szerencsére megtarthatjuk! Átvállaltam őket így maradnak. Mostmár jól is van.
2014. máj. 17. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!