Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Királypiton terráriumát...

Királypiton terráriumát 100x40x50 milyen fűtéssel tudom a felfűteni? Hány Wattos égő vagy kábel kell a 30-33 fokhoz? Melyik fűtés a legbiztonságosabb és leggazdaságosabb?

Figyelt kérdés
A terrárium üvegből van

2014. máj. 24. 15:42
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem az vált be a legjobban, hogy lehet kapni a Kisteki állatkereskedésben lefelé fordított cserepet, amibe egy foglalat van szerelve és ebbe vettem kerámia izzót, 100 wattosat, ennek fénye nincs, csak melege. neked egy ekkora terkóba elég lesz 60 watt! ezt rakom felülről a terráriumra a szellőző rács fölött. ez egy felülről sugárzó meleg, a terrárium alsó sarkaiban nincs olyan meleg, de ez jobban hasonlít a természeteshez, mint a talajfűtés.

a talajfűtéssel nincs tapasztalatom, nekem ezt ajánlották, most már 9 éve megvan ez a kerámia izzó és még működik. mondjuk gazdaságosnak nem mondanám, mert folyamatosan pörög az a 60 watt majd neked, de hát ilyen ez a hüllőtartás.

egyébként én azt javaslom, hogy menj el egy hüllős állatkereskedésbe (ha Bp-i vagy, vagy jársz ott néha nagyon ajánlom a Dohány utcában a Kistekit!) és ott kérj tanácsot.

2014. máj. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!