Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit lehet kérdezni...

Szerintetek mit lehet kérdezni a párunktól magunkról, illetve a kapcsolatunkról? Ismerkedős, mennyire ismersz teszthez.

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy mivel most leszünk 1,5 évesek a barátommal, állítsunk össze mindketten egy kis teszt-féleséget, hogy ki-mennyit tud a másikról, meg a kapcsolatunkról. Olyanokra gondoltam például, hogy hányas a melltartóméretem, vagy hogy mikor és hol csókolóztunk először, mi a kedvenc italom.. Amit jó ha tudunk a másikról, ami közelebb hoz.

Összeállítjuk mindketten, aztán cserélünk, és ki kell tölteni a másikét legjobb tudásunk szerint. Szerintem aranyos ötlet :)

Van esetleg kérdésötletetek hozzá? Lehet kreatív, megfigyelést igénylő, vagy totál általános is. :)



2014. máj. 31. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
sokat tv-zel.
2014. máj. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
te jó isten -.- a pasid ki fog szaladni a világból
2014. máj. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!