Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska megfigyelés, hogyan...

Macska megfigyelés, hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Szeretném valahogy megtudni hogy hova megy a cica, de ugyebár nem követhetem egész nap, meg hát nem is bírnám mindenen át... de akkor hogyan? Nincs valami mini kamera amit rátennék és közbe itthon látnám hova megy? Hülyeség? Bármi más ötlet is érdekelne.
2011. ápr. 20. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Van GPS amit a madarakon is használnak (itthon gólyákra és kerecsensólymokra tettek) de a macska leszedné. azért ahhoz nagy,hogy ne érezze
2011. ápr. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

GPS nyakörv - többféle méretben van, de baromi drága. (és nem a linken lévő árra gondoltam)

[link]


Amit a madarakra tesznek az kicsi. Tehát egy macskára pont jó lenne, de ezek az eszközök nagyon drágák.

2011. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva szerintem hülyeség!!!Miért akarod tudni hova megy, ő sem kíváncsi rád és főleg nem díjazná ,hogy nem hagyod.Lehet csak aludni vagy pihenni megy te meg az álmaiba is belerondítaná.Képzeld el a helyébe magad elmész pl.egy üdülőbe és mindig menne utánad egy embert és semmi féle képen nem bírnád lerázni.Te most ezt akarod tenni??Gondold meg!!!
2011. ápr. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A kameráról kérdeztem hogy hülyeség-e, mert ha van olcsóbb megoldás akkor jobb lenne, gps nyakörvet keresgéltem, 20ezer a legolcsóbb, határeset, bár még várok ötleteket.


Mellesleg nem szórakozásból akarom megfigyelni, van rá okom.

2011. ápr. 21. 17:31
 5/5 anonim ***** válasza:
lehetséges hogy van ilyen kamera amit rá kell rakni mint a kutyának a hámot.
2011. ápr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!