Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mien gyík félét ajánlotok?...

Mien gyík félét ajánlotok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nos egy trópusi gyíkfélére gondoltam. Ami lehetőleg olcsón beszerezhető. Nem kezdő vagyok már voltak leopárd gekkóim, most valami trópusi terrériumot szeretnék egy szép tróppusi gyíkfélével. Remélem tudtok segíteni!!!!!

2014. júl. 18. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól is függ mekkora, milyen formájú a terráriumod. Egész más terrárium kell pl egy madagaszkári nappaligekkónak mint az említett leopárdgekkónak. Jobb ha a terkó inkább magas mint széles. De nem tartási taácsokat kértél, úgyhogy a kérdésre válaszolok :) Szóval nekem amit az előbb is írtam, a madagaszkári nappaligekkó tetszik a legjobban. Belőlük tartanék egy párt.
2014. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors és értelmes választ

És ez a nappali gekkó mennyibe kerül??

2014. júl. 18. 14:16
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsiket 5000 forint körül lehet kapni, de mindig az állat a legolcsóbb.

Itt vannak eladó kicsik Phelsuma madagascariensis grandisból, meg még néhány kifejlett más fajokból(aranyporos-, kék bambusz nappali gekkó): [link]

2014. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól rémlik 7-8000 Ft körül láttam
2014. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!