Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért csinálja ezt a teknősöm?

Miért csinálja ezt a teknősöm?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 7 éves vörös fülű ékszerteknősöm. Már régebb óta csinálja de csak most vetem fel kíváncsiságból a kérdést, miért szokta a teknősöm a feje fölé rakni a kezét és remegteti, miközben egy tárgyat tartok elé? :) Rituálézik? :D



2014. júl. 23. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia lehetséges hogy beteg szóval vagy kérdezd meg egy állatorvos véleményét vagy az is lehet hogy csak unatkozik és unalomból csinálja ezeket ha arra gondolsz hogy szerinted beteg lehet vidd el minél hamarabb állatorvoshoz az a biztos!
2014. júl. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem a körmét szokta remedtetni nagyon ilyesztő a másiknak meg megharapni nagyon durva de szerintem ezt szokták csinálni nem tudom miért xdddd :3 ez olyan teknős szokás xDD
2014. szept. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!