Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Tegnap az úttesten találtam...

Tegnap az úttesten találtam egy vörösfülű ékszerteknőst. Mivel etessem?

Figyelt kérdés

Elég nagy, 15 centi bőven megvan. Hallottam, hogy nem teszünk jót vele, ha elengedjük, mert kiszorítja a mocsári teknőst. Hazahoztam és beletettem a kerti tóba, elég boldognak tűnt, ma reggel is láttam, nem ment el.

Mivel csalogathatnám magamhoz - szelídíthetném meg kicsit? Melyik kaja az, amit nagyon szeretnek, egyből megérzik a szagát, ha beledobom a vízbe?

Azért is lenne fontos, mert ha hidegebb lesz, nem maradhat a tóban (nem elég mély a hibernálódáshoz) és akkor jó lenne valahogy elkapni. :D



2014. aug. 1. 14:29
 1/3 anonim válasza:
100%
Nagyon szereti az apró szárított halat, de az állateledel boltban megmondják.
2014. aug. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 $$$$$ ***** válasza:
25%
Kistestü élőhal ,száritott hal, és a légylárvát is szeretik.
2014. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Telepíts a róba szúnyogirtó fogaspontyot vagy guppit, azokkal elvan, meg csigával, gilisztával (lényeg, hogy mozogjon).
2014. aug. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!