Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A sárgafülű vagy a vörösfülű...

A sárgafülű vagy a vörösfülű ékszerteknőst vagy kínai lágyhéjú teknőst vegyek melyikkel kell a legkevesebbet foglalkozni? Többi lent

Figyelt kérdés
szívem szerint kínai lágyhéjú teknőst vennék mert nagyon ritka és egzotikus fajta de hogyha nagyon sokat kell vele törődni akkor inkább ékszerteknőst szeretnék de az ékszertekikkel ugyanúgy kell foglalkozni etetni mind a kettőt csak az egyiknek sárga a füle a másiknak meg vörös?????

2014. jan. 4. 17:48
 1/4 anonim válasza:

Igazából mindegyik fajta teknőssel sokat kell foglalkozni, de talán a vörös és sárga fülű ékszer tekik igénytelenebbek egy kicsit. A vörös és sárga fülű ékszer tekik között semmi különbség nincs csak,amit Te is írtál, hogy más-más színűek.

Remélem tudtam segíteni. :)

2014. jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vörös fülű sokkal nagyobbra nő. És amikor már nagyra nőtt annyi idióta engedte szabadon, hogy veszélyes lett az őshonos mocsári teknősre. Emiatt be is van tiltva a forgalmazása.
2014. jan. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mint az előző is írta,vörösfülűt nem lehet tartani Mo.-n.A kínai lágyhéjú teknőst nem tudom,de gyanítom azt se.Nekem sárgafülű van.És annyiban is különbözik a vörös a sárgától hogy az utóbbi nem nő akkorára mint a vörös,az egy nagyon keveset,de nagyobbra nő. (esetleges hibákért elnézést,telefonról vagyok.)
2014. jan. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!:)a kínai lágyhéjú teknősnek olyan cuki az orra:))))
2014. jan. 5. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!