Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek mivel győzzem meg...

Szikszaika14 kérdése:

Szerintetek mivel győzzem meg az anyukámat hogy lehessen egy Leopárd gekkóm? . Nagyon szeretnék eggyet de undorodik és fél a hüllőktől, ezért nem engedi.

Figyelt kérdés

2014. aug. 2. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha így áll hozzájuk, nem fogod tudni meggyőzni. Ez olyan mintha az én öcsém madárpókot tartana itthon :D Sikítva menekülnék ki a világból :D

Nincs más állatka amit szívesen tartanál és anyud is elfogadná?

2014. aug. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mutass neki ilyen aranyos képeket: [link]


Meg mondj róla előnyös tulajdonságokat.

2014. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy a szobádban lesz és nem is fognak találkozni ha nem megy be. Vagy vegyél meg minden felszerelést és egyszer csak vidd haza. Persze ehhez előny ha nem 12 éves vagy és így kevésbé tudnak hatni rád a szülői érvekkel.
2014. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Sorolj fel neki okokat, hogy miért szeretnéd.

pl:

1: Nem büdös.

2:szelíd.

3: A leopárd gekkók nem nyálkásak, vagy undorítóak, ezért semmi oka nincs arra, hogy undorodjon tőle. Az én anyám is undorodott a hüllőktől, de végül ő is nagyon megszerette.

4:Nem hangoskodó.

2014. aug. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja és nem utolsó sorban: Nem kell rá sokat költeni.
2014. aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Egyet értek az előttem kérdezőkkel, tényleg nem büdös, nem hangos és semmi.... Nekem sem engedte meg, de mondtam neki, hogy csak is én fogom takarítani, a szobámban lesz, nem is fogja látni. Én a szülinapomra kértem és ezekkel a tényekkel már bele is ment... Aztán megint mondta, hogy ő nem szeretni... Apa pedig mondott egy másik hüllőt, nagyon megtetszett de ez olyan másfél, két méter hosszú, (persze ilyen nagyot én sem szeretnék) de elkezdtem mondani anya előtt hoyg jujj de milyen nagy meg hogy szép.... És anya rögtön rá vágta, hogy jó, akkort jó lesz a kaméleon is... :DD Azóta már nem mondja, hogy nem szeretne ilyet.. :DDD Remélem segíthettem valamiben ezzel a kis történetemmel... :)
2014. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én mindig úgy csináltam hogy megvettem a szobámba elvolt mikor anyum észre vette kaptam az ívet ezerrel de megszerette elöbb utobb pedig ő is undorodik eléggé

de végűl úgy volt vele hogy nem sok vizet zavar meg csendes

csak ne legyen a közelében

:D

2014. aug. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ~Tiger~ válasza:

Én anyukám is undorodik tőle :D Én úgy vettem rá, (mellesleg teljesen véletlen) hogy titokban hazahoztam egy gyíkot, s mikor megtalálta, először kiborult, aztán azt mondta, ha ennyire szeretném, akkor megbeszélhetjük. Ez most történt a napokban, s már ki is néztük a gekkót, és már van terráriumom is. Remélhetőleg az őszi szünet végére, már az állatka is meglesz.

Úgyhogy ez is egy módszer ;) :D

2014. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!