Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Ki undorodik az egértől és ki...

Ki undorodik az egértől és ki nem?

Figyelt kérdés

Én igen,pfú nem szeretem látni sem,kertesházban lakunk és előfordul ritkán,hogy az udvarunkon átszalad egy egér és annyira undorodom még látni is.Barátnőm meg azt mondja ilyenkor,hogy "aranyos" mármint az egér.

Ő meg is fogná csak az tartja vissza,hogy megharapná a kezét. Na énn nem.Ti hogy vagytok ezzel?



2012. dec. 8. 19:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is aranyos :)

[link]


De a patkányok is tetszenek:

[link]

2012. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én is megfognám ha tudnám, na meg igen lehet megharapna :D

Tesómnak amúgy van 2 egere, fűegér:

[link]


szerintem aranyosak :)

2012. dec. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

atyaúristen:(

Már bánom,hogy feltettem ezt a kérdést...

2012. dec. 8. 19:35
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is szeretem őket. 40 éves fejjel tartok több egeret és csuklyás patkányokat is..Okosak, játékosak, édesek. JA! és nem harapnak,csak a fájdalmat okoznál nekik vagy védekezni akar..
2012. dec. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Viszont a tengerimalacokat szeretem.

Na ők aranyosak:)

2012. dec. 8. 19:42
 6/14 Keselyüstök ***** válasza:

Szerintem is nagyon aranyosak.(az egerek és a patkányok is:)) Volt is egy tüskésegerem [link] , hát az haláli volt...:D és ahogy a diót falta:)

Ja és most a lakásban is van egy, mondjuk nem direkt és ez így már egy picit gond, de még így is aranyosnak tartom(még anyuék is). Apával próbálunk készíteni egy élve elfogó csapdát, mert megölni egyikünknek sincs szíve:)

De nyugi ezzel nem vagy egyedül, nagymamám sem szereti őket. Ez olyan minthogy apukám meg nem érti hogy mi taszít engem a pókokban, simán megfogja kézzel a nagyobbakat is. Nem vagyunk egyformák.

2012. dec. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tesóm egereit persze megtudom fogni, már hozzá vannak szokva és nem is harapnak, de az ilyen udvaron futó,padláson lakó egereket azért nem, mert lehet nagyon megijednének és harapnának,meg lassú is vagyok hozzá :D

A tengerimalacokat is szeretm én is :) de én azt hiszem az összes állatot :D

2012. dec. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Keselyüstök ***** válasza:
A tengerimalacokat én is szeretem.(és még sok más állatot:D is)Jelenleg tartok egyet.:)
2012. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Keselyüstök ***** válasza:
*Jelenleg is...
2012. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A rendes házi egértől én is rettegek. :D undorodok. Pedig a párom már fogott és oda hozta, hogy nem bánt. Magamnak se tudom megmagyarázni mitől félek...?!

Viszont régen kaptam táncoló egeret, eleinte féltem, aztán sokat játszottam velük, aranyosak, szerettem is őket, de így sem múlt el a félelem a házi egértől, pedig azt hittem.

2012. dec. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!