Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ekkora terrárium a pézsmatekim...

Ekkora terrárium a pézsmatekimnek elég lesz úgy, hogy a későbbiekben se kelljen majd lecserélni?

Figyelt kérdés

Illetve mindegyik ennyire drága? :D

[link]


Szeretnék szépet, ami egyben praktikus is (csaj vagyok, és tényleg fontos, hogy jól mutasson a lakásban, ne vessen meg érte senki! :D), de biztos, hogy ennyit megér? Csak mert úgy gondoltam, hogy tekivel, mindennel együtt szánnék rá kb. 27-et... Tudnátok esetleg abban segíteni, hogy hol vagy miket kell neki pontosan vennem? Olvasgattam már sokat róla, de csak most kezdtem el az árakat nézni, és kicsit megdöbbentem. :D


2014. aug. 2. 17:50
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt találtam olcsóbbat (helyileg is jobb lenne), de nem tudom, ezek a termékek mennyire megbízhatóak, illetve hogy nem lenne-e olcsóbb, ha magamnak egyesével megvenném a dolgokat. Meg attól, hogy ékszertekinek hirdetik, pézsmának is jó lenne, ugye?

[link]

[link]

2014. aug. 2. 17:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Pocsékolja a teknősök úszóterét. Legalább a helyük 2/3-ának víznek kéne lennie, de az a patak vagy mi elveszi a felét. Ha ilyet szeretnél, akkor egy kicsit nagyobb terráriumot vegyél, és saját magad is megcsinálhatod kövekkel és mocsári(esetleg mű...) növényekkel. De megfelel egy egyszerű kő is kimászónak. Egy szűrőt is kell venned, minél erősebb és nagyobb a szivacsa, annál jobb. Még egy napozólámpa is kell, legjobb ha UV-B sugarakat is bocsát ki.
2014. aug. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyél egy ilyet, ebbe tud rohangálni, elég nagy: [link]

és egy szűrót:

[link]

2014. aug. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
illetve gyengébb szűrő kell, mert gondolom nem töltöd fel az akváriumot teljesen. [link]
2014. aug. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a linket, de úgy néz ki, mindenképp Szegeden kell megvennem, szóval majd itt nézelődök...
2014. aug. 3. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!