Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Soroljatok fel lécci olyan...

Soroljatok fel lécci olyan hüllőket amik otthon tarthatók, nem teknősök és kígyók, valamint nem igényelnek napi nemtudomhány órás törődést!?

Figyelt kérdés
Azért mert még sulis vagyok és nem akarom hogy az legyen hogy a szomszédot kelljen minden nap átrángatni hogy agyjon neki enni. Tehát ha reggel 5 és 7 között el lehet intézni a reggeli, és este 6-8 közt esti etetést akkor jó...

2014. aug. 4. 14:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hal...
2014. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
bár tudom, nem hüllő
2014. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A hal nem jó mert azt a kritériumot szabták meg az ősök hogy vizi állat nem lehet.
2014. aug. 4. 15:03
 4/13 anonim ***** válasza:
agáma, gekkó.
2014. aug. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, a különféle gyíkok jók lehetnek, bár a tartásuk elég nagy szakértelmet szokott igényelni. Tehát pl hőmérséklet, páratartalom szabályozását meg ilyesmit. Viszont a hüllőket általában elég ritkán kell etetni, és ez a tekire és kígyóra is igaz.
2014. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ja és az ember közelségét k***ára nem igénylik :)
2014. aug. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gyíkfélékre gondoltam én is, csak ugye az a baj hogy én nagyon szívesen foglalkoznék velük, de nem lesz rá időm, mert jön a nyolcadik,felvételi, ballagás... Agáma vagy valami hasonló tetszene... Ilyeneket tudtok mondani? Előre is köszi!
2014. aug. 7. 12:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Esetleg madárpók vagy imádkozó sáska. Tudom nem hüllők,de túl sok törődést nem igényelnek(csak a madárpóknak kell párásítani). Vagy a madagaszkári csótány ? Persze,ha a szüleid ízeltlábú fóbiások ez nem fog menni. A hüllők közül a leopárd gekkót javasolnám leginkább.
2014. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Bármi jó, csak poszteren legyen. KIragasztod a falra, és azt elég nézni is.


Ha állatot akarsz, akkor azzal bizony törődni kell. Ha nem tudsz vagy nem akarsz törődni vele, akkor ne tarts állatot. Ilyen egyszerű.

2014. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Leopárdgekkó! Talán még az a legegyszerűbb
2014. aug. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!